Blog

Sklep internetowy powstał niedawno, jednak nie jesteśmy nowi na rynku. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie męskich produktów do pielęgnacji.

  Rozpoczęliśmy naszą przygodę w branży w 2019 roku jako ZAROSTOWO_PL  na największej platformie handlowej w Polsce (Allegro) które w błyskawicznym tempie pozyskało tysiące zadowolonych klientów. To właśnie na ich życzenie postanowiliśmy stworzyć również  sklep internetowy : https://zarostowo.pl/

Dlaczego warto do nas zajrzeć?

 Będziesz zaskoczony ilością dostępnych marek, a  nasz asortyment stale się powiększa. Wciąż poszukujemy czegoś nowego, po to by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.  Nie sztuką jest pójść do Barbera raz na jakiś czas i przez chwilę wyglądać na zadbanego. Dbanie o siebie każdego dnia może sprawiać prawdziwą przyjemność, pod warunkiem, że używasz do tego właściwych produktów. My staramy się zapewnić Ci ogromny wybór oraz wygodne i bezpieczne zakupy poparte wieloma pozytywnymi opiniami naszych stałych klientów.

Znajdziesz u nas wszystko co potrzebne do męskiej pielęgnacji , nie ważne czy masz brodę, czy nie. Oprócz kosmetyków typowo do brody znajdziesz u nas również produkty do pielęgnacji włosów, ciała, twarzy, tatuaży oraz do golenia.

Jesteś u nas pierwszy raz i dopiero zaczynasz swoją przygodę z tego typu produktami? Chętnie odpowiemy na twoje pytania i doradzimy w wyborze czegoś dobranego pod Twoje preferencje.

Jeżeli wchodząc do sklepu nie znalazłeś tego czego szukasz- napisz do nas, postaramy się Ci pomóc.